TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Dodatkowa komunikacja na Verva Street Racing w Gdyni
TransInfo.pl - Opublikowano: 22.08.2019 12:58:08
Dodatkowa komunikacja na Verva Street Racing w Gdyni

W dniach 24 – 25 sierpnia 2019 r. w Gdyni odbędzie się Verva Street Racing – największy w Polsce festiwal motoryzacyjny. W związku z organizacją imprezy wystąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Aby ułatwić dojazd do Śródmieścia w dniach 24 i 25 sierpnia, zwiększona zostaje częstotliwość kursowania autobusów linii S i 160. Wykonywane będą także dodatkowe kursy na liniach 23, 24, 25 i 28, szczególnie w godzinach wieczornych w sobotę. Zwiększona zostaje liczba kursów obsługiwana pojazdami przegubowymi na liniach S, 24, 109, 128, 147, 150, 152, 160, 282 w sobotę i niedzielę.

Poza tym:

- w dniach 23 – 25 sierpnia (piątek – niedziela) nie będą obsługiwane przystanki "Park Rady Europy", "Przystań Żeglugi" i "Sea Towers".

- od godz. 23.00 w piątek 23 sierpnia do ok. godz. 20.00 w dniu 25 sierpnia (niedziela) zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ul. Świętojańskiej i 10 Lutego. W tym czasie zmienione zostają trasy linii: 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 710, 723, F, N10, N20, N30, N40 i N94.

W czasie zamknięcia Skweru Kościuszki, 23 i 24 sierpnia trolejbusy linii 21 i 29 kursować będą bez zjazdu na Skwer Kościuszki.

W czasie zamknięcia skrzyżowaniu ul. Świętojańskiej i 10 Lutego, wprowadzone zostają następujące zmiany tras:

Linie: 20, 25, 28 i 723

Trolejbusy ww. linii kursować będą bez wjazdu w ul. Świętojańską oraz plac Kaszubski. Z ul. 10 Lutego trolejbusy pojadą ul. Władysława IV i Jana z Kolna. Na trasie objazdu obowiązuje jedynie przystanek "I Urząd Skarbowy 01" przy ul. Władysława IV.

W kierunku Cisowy i Pustek Cisowskich trasa linii 25 i 28 prowadzić będzie z pętli "3 Maja – Hala" do przystanku bezpośrednio do przystanku "3 Maja 02" przy ul. 10 Lutego, przez ul. Władysława IV, Jana z Kolna, 3 Maja i 10 Lutego. Na trasie objazdu nie obowiązują przystanki pośrednie.

Linia 22

Ze względu na brak odpowiedniej liczby trolejbusów z napędem pomocniczym, w sobotę 24 sierpnia linia funkcjonować będzie na trasie "Cisowa SKM" – "Węzeł F. Cegielskiej", w obu kierunkach z zajazdem na przystanek "Wzgórze Św. Maksymiliana SKM". W sobotę 24 sierpnia, linia 22 nie będzie obsługiwać ul. Świętojańskiej, placu Kaszubskiego, Jana z Kolna oraz Wójta Radtkego.

W niedzielę 25 sierpnia trolejbusy linii 22 kursować będą objazdem ul. Władysława IV, z pominięciem ul. Świętojańskiej i placu Kaszubskiego. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

- Wzgórze Św. Maksymiliana SKM (w kierunku Dworca Gł. PKP);

- Kilińskiego (w obu kierunkach);

- Armii Krajowej (w obu kierunkach);

- I Urząd Skarbowy (w kierunku Dworca Gł. PKP);

- Urząd Miasta – Władysława IV (w kierunku Cisowy).

Linie 21, 23, 24 i 29

Trolejbusy ww. linii kursować będą objazdem, w obu kierunkach ul. Władysława IV, z pominięciem ul. Świętojańskiej i placu Kaszubskiego. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

- Wzgórze Św. Maksymiliana SKM (w obu kierunkach);

- Kilińskiego (w obu kierunkach);

- Armii Krajowej (w obu kierunkach)

Oraz dodatkowo dla linii 23 i 24 przystanek "I Urząd Skarbowy 01" przy ul. Władysława IV (w kierunku Dworca Gł. PKP i Stoczni Gdynia).

Linia 710

Trolejbusy linii od strony Redłowa kursować będą objazdem, w obu kierunkach ul. Władysława IV, z pominięciem ul. Świętojańskiej. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

- Wzgórze Św. Maksymiliana SKM;

- Kilińskiego;

- Armii Krajowej.

Trolejbusy linii 710 ze Stoczni Gdynia i Dworca Gł. PKP kursować będą z pominięciem placu Kaszubskiego i ul. Świętojańskiej, od przystanku "Gdynia Dworzec Gł. PKP – Hala" do przystanku "3 Maja" ul. Wójta Radtkego, 3 Maja i 10 Lutego.

Linia F

Autobusy linii F kursować będą z pominięciem przystanku "Plac Kaszubski – Świętojańska 01" (objazd prowadzić będzie ul. Władysława IV i Wójta Radtkego).

Linie nocne N10, N20, N30, N40 i N94

Ww. linie kursować będą objazdem, w obu kierunkach ul. Władysława IV, z pominięciem ul. Świętojańskiej i fragmentu ul. 10 Lutego. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

- Wzgórze Św. Maksymiliana SKM 01 (kierunku Dworca Gł. PKP);

- Kilińskiego (w obu kierunkach);

- Armii Krajowej (w obu kierunkach);

- Urząd Miasta – Władysława IV 02" (dla linii N20 w kierunku Witomina i Chwarzna).

W przypadku zatorów drogowych uniemożliwiających przejazd dla autobusów i trolejbusów komunikacji miejskiej, mogą zostać wprowadzone dodatkowe zmiany tras, w tym wyłącznie z obsługi Domu Marynarza (linie 128 i 282 skierowane zostaną do Węzła F. Cegielskiej), skierowanie trolejbusów linii 25 i 28 w ul. Dworcową i Wójta Radtkego (zamiast w ul. 10 Lutego) oraz skierowanie trolejbusów linii 21, 29 i 321 w ul. 3 Maja i Armii Krajowej, zamiast w ul. 10 Lutego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdynia
linia

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....