TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Dwie oferty na kontrole biletów Przemyślu
TransInfo.pl - Opublikowano: 16.12.2019 17:30:52
Dwie oferty na kontrole biletów Przemyślu; fot. Agata Czereba

Gdyński Rewizor vs. poznański Wierzyciel w kontrolerskim przetargu Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu.

Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu otworzył 16 grudnia oferty w przetarg, którego przedmiotem jest wykonywanie usługi polegającej na prowadzeniu kontroli biletów i dokumentów za przewóz osób w autobusach komunikacji miejskiej MZK oraz windykacja i egzekucja należności z tytułu jazdy bez ważnego biletu papierowego lub elektronicznego.

To już drugie podejście zamawiającego do znalezienia wykonawcy. Wcześniej się nie udało, bowiem jedyna ofert jaką złożyła CP Windykacja Sp. z o.o. nie mieściła się w budżecie MZK. Ogłoszono więc szybko powtórny przetarg. Zamówienie będzie realizowane przez okres 12 miesięcy począwszy od 1 stycznia 2020 roku.

Dwie oferty

Tym razem jest spora szansa na umowę. Budżet zamawiającego na ten cel to 120000 PLN brutto. W przetargu wpłynęły dwie oferty:

  • od firmy Rewizor z Gdynia na sumę 219292, PLN brutto (!);

  • od firmy Wierzyciel z Poznania na sumę 117489,60 PLN brutto.

Zamawiający oceni teraz oferty z uwzględnieniem dwóch kryteriów: ceny (80%) oraz systemu elektronicznego (20%), jednak wszystko wskazuje, że to właśnie firma z Wielkopolski będzie sprawdzała bilety w Przemyślu.

Kontrola według MZK

Przez jedną kontrolę biletów MZK rozumie wejście co najmniej jednego kontrolera do pojazdu zamawiającego, sprawdzenie, czy wszyscy pasażerowie znajdujący się w pojeździe posiadają ważne bilety na przejazd, a w przypadku przejazdu ulgowego lub bezpłatnego, dokumenty potwierdzające prawo do korzystania z ulgi, oraz potwierdzenie przeprowadzenia kontroli.

Następna kontrola odbywać się ma w innym autobusie lub – w przypadku kontroli na końcowych przystankach trasy autobusu – po rozpoczęciu nowego kursu. Prowadzenie kilku kontroli pod rząd na tym samym kursie będzie traktowane jako jedna kontrola.

Wymagania zamawiającego

Wykonawca będzie zobowiązany do zapewnienia przeprowadzanych kontroli we wszystkie dni tygodnia, o różnych porach z równomiernym ich rozłożeniem na wszystkich liniach, uwzględniając całą trasę przejazdu autobusów (od przystanku początkowego do przystanku końcowego), w czasie realizacji rozkładu jazdy przez pojazdy komunikacji miejskiej. Wykonawca musi posiadać system elektroniczny, w którym rejestrowane będzie bieżące wykonanie usług. System ten powinien zapewniać w czasie rzeczywistym dostęp do statystyki prowadzonych kontroli, wykaz opłat dodatkowych i manipulacyjnych nałożonych, opłaconych, nieopłaconych i anulowanych, a także statystyki pracy poszczególnych kontrolerów, zawierające informacje o wykonanych kontrolach i uwzględnieniem czasu, lokalizacji i linii autobusowej, oraz informacje o nałożonych opłatach.

Ponadto, firma która wygra przetarg zobowiązana będzie do bieżącej obsługi pasażerów poprzez zapewnienie co najmniej dwóch punktów przyjmowania opłat, czynnych 5 dni w tygodniu, w tym jednego punktu czynnego co najmniej do godziny 17:00. Oprócz tego ma zostać uruchomiony co najmniej jeden punkt przyjmowania skarg i reklamacji, czynny co najmniej 3 dni w tygodniu, w tym co najmniej 1 dzień w godzinach porannych (od godziny 7:00), i 1 dzień w godzinach wieczornych (do godziny 18:00). Niezależnie od powyższego wykonawca ma za zadanie uruchomienie infolinii dla pasażerów, czynnej w godzinach co najmniej od 6:00 do 22:00.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
Przemyśl
Wierzyciel
Rewizor
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....