TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ETZT 2020: Gdańsk bez festynów. Czas zadbać o zdrowie
TransInfo.pl - Opublikowano: 15.09.2020 22:30:52
ETZT 2020: Gdańsk bez festynów. Czas zadbać o zdrowie; fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

Tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu towarzyszyć będzie hasło "Zeroemisyjna mobilność dla każdego".

Mieszkańcy Gdańska przyzwyczaili się już do corocznych pikników mobilności organizowanych w trakcie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, w roku pandemii zrezygnowano z dużych wydarzeń. Za to w dniach 16 - 22 września (środa - wtorek) Gdańsk zaplanował kilka wydarzeń promujących korzystanie z ekologicznych form mobilności.

- W Gdańsku co roku przypominamy o innych niż transport indywidualny zachowaniach mobilnościowych. Chcemy promować dobre nawyki - podróżowanie rowerem, hulajnogą czy na rolkach. Dzięki temu zadbamy o nasze zdrowie i kondycję, ale też ograniczymy emisję dwutlenku węgla do atmosfery i jego szkodliwy wpływ na środowisko – mówi Piotr Grzelak, zastępca prezydent Gdańska ds. zrównoważonego rozwoju.

Od dzisiaj

Świętowanie rozpoczęło się już 14 września, inauguracją kolejnej edycji gry "Rowerem do pracy i szkoły – Kręć Kilometry dla Gdańska", w której do 13 listopada rywalizować można o ciekawe nagrody i zwycięstwo indywidualne i drużynowe dojeżdżając do pracy czy szkoły na rowerze / hulajnodze/ deskorolce/ rolkach…

Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku po raz trzeci wypuści limitowane bilety okolicznościowe z grafiką ETZT. Bilety (jednoprzejazdowe - ulgowe i pełnopłatne) będą sprzedawane we wszystkich punktach sprzedaży ZTM i placówkach handlowych z nim współpracujących od 16 września do wyczerpania zapasów (wydrukowano 130 tys. takich biletów).

Od 16 do 30 września każdy, kto do Twierdzy Wisłoujście i Wartowni nr 1 (oddziały Muzeum Gdańska) dojedzie na rowerze, zyska możliwość zwiedzenia obiektów w cenie biletu ulgowego.

Na tych, którzy 19 września wybiorą ekologiczny sposób przybycia do Narodowego Muzeum Morskiego na zwiedzanie spichlerzy bądź muzeum – statku "Sołdek" i zdecydują się uczestniczyć w corocznym wydarzeniu Europejskich Dni Dziedzictwa 2020, czekają nagrody do odebrania w kasie Spichlerzy.

22 września to tradycyjnie już “Dzień bez Samochodu" - dobry pretekst, by spróbować poruszać się po mieście, a nawet Trójmieście i regionie! zgodnie z tytułem tygodnia: rowerem, komunikacją miejską lub na własnych nogach - zamiast autem. W ten dzień, za okazaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu osobowego, jego właściciel lub współwłaściciel będzie mógł bezpłatnie jeździć: liniami autobusowymi i tramwajowymi organizowanymi przez ZTM w Gdańsku, liniami autobusowymi i trolejbusowymi organizowanymi przez ZKM w Gdyni, liniami autobusowymi organizowanymi przez MZK Wejherowo oraz pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i POLREGIO na obszarze województwa pomorskiego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
ETZT
Gdańsk

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....