TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ETZT 2020: Lubartów idzie w elektromobilność
TransInfo.pl - Opublikowano: 15.09.2020 14:30:43
ETZT 2020: Lubartów idzie w elektromobilność

Elektryczne skutery, hulajnogi, autobus, wystawa aut – Mercedes, Peugeot, Nissan – to wszystko będzie czekało na mieszkańców Lubartowa podczas Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Cykl wydarzeń promujących elektromobilność będzie miał miejsce w Lubartowie między 16 a 22 września. Jeśli któreś z testowanych rozwiązań komunikacyjnych spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, Urząd Miasta rozważa możliwość wdrożenia go na stałe.

E-kierunek

-"Wiele miast i gmin w całej Europie włącza się w Tydzień Zrównoważonego Transportu, nasze miasto również. – Dzięki temu nasi mieszkańcy będą mogli korzystać z elektrycznych hulajnóg i skuterów przez cały miesiąc – mówi Krzysztof Paśnik Burmistrz Miasta Lubartów, który już dziś serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na wydarzenie.

Podczas tygodnia elektromobilności przeprowadzona zostanie także akcja Honorowego Oddawania Krwi organizowana przez Klub HDK Lewart przy OR PCK w Lubartowie, w dniu 19 września (rejestracja w godzinach 9 do 13).

Tydzień Elektromobilności rozpocznie się konferencją prasową z udziałem prezesów i dyrektorów firm biorących udział w akcji w Lubartowie. W dniu otwarcia, 16 września, atrakcją dla mieszkańców będzie możliwość obejrzenia samochodu Tesla.

Od 16 września do 15 października dostępne będą w Lubartowie hulajnogi (18 sztuk) i skutery elektryczne (5 egzemplarzy), z promocyjnymi stawkami za wypożyczenie.

Za odblokowanie hulajnogi korzystający zapłaci 0,50 groszy, za 10 minut użytkowania 2,50 zł, za pauzę 9 groszy za 1 min. Odblokowanie skuterów będzie bezpłatne, za jazdę zapłacimy 2,90 zł za 10 min., za pauzę 9 groszy za 1 min. Pojazdy będzie można wypożyczać i oddawać w specjalnych strefach, m.in. na placu przed ratuszem oraz w wiatach rowerowych przy głównej arterii miasta. Tylko i wyłącznie tam można zostawiać hulajnogi i skutery po ich użytkowaniu.

Wygraj auto ... do użytkowania

Podczas całego tygodnia będą konkursy organizowane przez partnerów akcji. Będzie można wygrać m.in. auto (do użytkowania przez weekend).

Celem tygodnia elektromobilności jest zachęcenie mieszkańców do skorzystania ze zrównoważonych środków transportu. W dniu 22 września odbędzie się Dzień bez Samochodu. Akcja dla mieszkańców "Zostaw samochód w garażu" będzie polegała na udostępnieniu w przestrzeni miejskiej autobusu elektrycznego, hulajnóg elektrycznych i skuterów dostępnych poprzez wybranego operatora świadczącego usługi wypożyczania takiego sprzętu. Podczas akcji promowany będzie temat przewodni wydarzenia: "Zeroemisyjna mobilność dla każdego".

Partnerami akcji są:

Blinkee.city – dystrybutor hulajnóg elektrycznych i pierwszej sieci skuterów elektrycznych w Polsce. Oferują możliwość szybkiego i ekologicznego przejazdu przez zatłoczone miasto.

Automet – sanocka firma, która udostępni premierowy model Automet Mini City Electric, zbudowany w oparciu o podzespoły Mercedesa Sprintera. To pierwsza tego typu konstrukcja opracowana w Polsce i jedna z pierwszych w Europie.

Siwek Sławomir usługi przewozowe – przewoźnik operator autobusu elektrycznego na testowej bezpłatnej miejskiej linii w dniach 16.09 – 22.09.

Nobile Motors Sp. z o.o. – Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz udostępni w dniach 17.09 – 20.09 stoisko na placu przed ratuszem z autem elektrycznym Mercedes EQC, pierwszy elektryczny SUV z gwiazdą.

Peugeot M. i R. Prasek – Dealer Peugeot z Lublina udostępni wystawę samochodów elektrycznych w dniach 16.09 – 18.09. Podczas European Mobility Week zaprezentuje najnowsze modele w gamie aut PEUGEOT: e-208, e-2008 i wersje Hybrid plugin 508 i 3008.

Odyssey sp. z o.o. – Dealer Nissan z Lublina zaprezentuje swój samochód elektryczny Nissan LEAF II w dniu 16.09. W Japonii auto trafiło do sprzedaży 10 października 2017 r. W Europie premiera Nowego Nissana Leaf odbyła się 2 października w norweskim Oslo.

Desmed – dystrybutor nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji pomieszczeń.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
ETZT
Lubartów

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....