TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

GMV będzie utrzymywać Centralny System Zarządzania Komunikacją Miejską w Szczecinie
TransInfo.pl - Opublikowano: 08.01.2020 10:30:42
GMV będzie utrzymywać Centralny System Zarządzania Komunikacją Miejską w Szczecinie; fot. ZDiTM Szczecin

ZDiTM Szczecin szukał firmy, która będzie utrzymywała Centralny System Zarządzania Komunikacją Miejską (CSZKM) w 2020 roku. Zaskoczenia nie było, bowiem do zamawiającego wpłynęła jedna oferta: od firmy GMV Innovating Solutions Sp. z o.o., którą ostatecznie ZDiTM zaakceptował. Oznacza to, że szczeciński system utrzymywany będzie przez jego dostawcę (GMV) - za cenę 3 075 000 PLN brutto.


Zakres zamówienia

Przedmiotem wskazanego zamówienia jest świadczenie usług serwisu (rozumianego jako utrzymanie w pełnej sprawności, konserwacji i konfiguracji) oraz rozwoju sprzętu i oprogramowania systemu CSZKM będącego w posiadaniu ZDiTM w Szczecinie. ZDiTM podzielił zadania dla GMV na dwie grupy: usługi standardowe i dodatkowe – dotyczące rozwoju oprogramowania. 

Te standardowe obejmują:

- utrzymanie funkcjonalności sprzętu i oprogramowania systemu, w tym usługi serwisu i utrzymania oprogramowania – usuwanie zarejestrowanych awarii, usterek lub awarii krytycznych,

- usługi serwisu i utrzymania sprzętu – tablic SDIP oraz urządzeń pokładowych,

- utrzymanie sprawnej łączności GSM (z wyłączeniem samych kart SIM) - utrzymanie sprawności kart SIM oraz usługi bezprzewodowej transmisji danych i prywatnej sieci APN leży w gestii zamawiającego.

Z kolei do usług dodatkowych dotyczących rozwoju oprogramowania, ZDiTM zaliczył:

- usługi rozwoju i wsparcia świadczone na prośbę zamawiającego, zgodnie z dodatkowym, pisemnym zleceniem złożonym przez ZDiTM. W takiej sytuacji wykonawca przedstawi zamawiającemu do akceptacji oszacowany nakład pracy i wyrażony w liczbie roboczogodzin niezbędnych na wykonanie zlecenia.

GMV zobowiązane będzie ponadto, do utrzymywania dyspozycyjności i dozoru technicznego oraz podejmowania wszelkich czynności zapewniających utrzymanie w pełnej sprawności technicznej oprogramowania oraz sprzętu systemu CSZKM. GMV ma zapewnić usługę telefonicznego wsparcia serwisowego czynną 24h/dobę do usuwania awarii krytycznych (czyli takich, które uniemożliwiają świadczenie ZDiTM podstawowych usług) w oprogramowaniu CSZKM.

Utrzymanie tablic i biletomatów

W zakresie tablic SDIP i biletomatów, obowiązkiem GMV jest dbanie o jednoznaczne i czytelne wyświetlenie wszystkich sygnałów świetlnych i komunikatów na tablicach oraz poprawne działanie biletomatów, poprzez bieżące naprawy usterek zgłaszane przez ZDiTM za pośrednictwem dedykowanego serwisu internetowego. Ponadto, wykonawca, na żądanie zamawiającego, jest zobowiązany do wyprodukowania i wymiany wyklejek na tablicy TIPT/TIPA w przypadku, gdy dojdzie do zmiany nazwy przystanku, bądź w razie ich uszkodzenia. Projekt wyklejki musi być uzgodniony z zamawiającym. Dla tablic i biletomatów wykorzystujących łączność GSM, ZDiTM będzie odpowiadać jedynie za utrzymanie w pełnej sprawności kart SIM oraz ich aktywację. Utrzymanie urządzeń (w tym modemów, anten itp.) ma leżeć po stronie GMV.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SDIP
serwis
GMV
Szczecin

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....