TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Leszno zamawia mobilne biletomaty
- Opublikowano: 10.11.2018 11:00:51
Leszno zamawia mobilne biletomaty

W autobusach kursujących po Lesznie będzie można kupić bilet.

Wielkopolskie miasto właśnie ogłosiło przetarg, którego przedmiotem jest dostawa 26 mobilnych automatów biletowych do sprzedaży biletów wraz z ich montażem i uruchomieniem w autobusach komunikacji miejskiej. Automaty biletowe muszą być tego samego typu, fabrycznie nowe, stanowić jednorodną grupę urządzeń, wyprodukowane w roku dostawy, w oparciu o takie same podzespoły.

Dostawa i montaż mobilnych automatów biletowych do sprzedaży biletów będzie odbywać się sukcesywnie, w dwóch miejscach: w fabryce Volvo we Wrocławiu dla 8 produkowanych dla Leszna autobusów z napędem hybrydowym oraz w MZK w Lesznie - dla 16 autobusów stanowiących eksploatowany na bieżąco tabor przez miejskiego przewoźnika. Dodatkowo 2 automaty biletowe mają być dostarczone do magazynu MZK.

Przedmiot zamówienia jest jednym z działań realizowanych w ramach projektu pod nazwą: "Promowanie czystego transportu miejskiego poprzez zakup autobusów wraz z budową, przebudową i modernizacją infrastruktury na pętlach autobusowych w Lesznie", dla którego uzyskano dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Wykonawca ma obowiązek dostarczenia i zamontowania przedmiotu umowy, sukcesywnie w terminie do 31 sierpnia 2019 roku.

Cechy biletomatów

Automaty będą obsługiwane za pomocą wielofunkcyjnego ekranu dotykowego LCD o przekątnej minimum 12 cali. Pasażer powinien mieć możliwość korzystania z funkcji automatów w minimum trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim, w których też odbywać się będzie operacja zakupu lub pozyskiwania informacji. Biletomaty mają zapewnić zakup papierowego biletu jednorazowego określonego w taryfie. Ciekawą opcją jest to, że biletomaty powinny umożliwić pasażerowi dokonanie wyboru, czy wydrukowany bilet ma być skasowany, czy też nie.

Dokonywanie płatności za bilety będzie możliwe za pomocą monet o określonych nominałach (biletomaty mają wydawać również resztę) i za pomocą bezstykowych kart płatniczych systemów Visa i MasterCard, a także za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych BLIK oraz płatności NFC dokonywanych telefonami komórkowymi. Biletomaty mają posiadać wbudowany system diagnostyczny, który w razie pojawienia się ewentualnej awarii poinformuje o niej, np. za pomocą sygnalizacji świetlnej i komunikatów na wyświetlaczu oraz rejestruje w pamięci kody błędów. Biletomat będzie blokował możliwość sprzedaży, jeśli rolka z papierem do wydruków skończy się lub nie będzie założona.

Warunki przetargu

Miasto ustaliło termin otwarcia ofert na dzień 13 listopada. Przy ocenie ofert brane będą pod uwagę następujące kryteria: cena (60%) i dodatkowe parametry (40%) – a w nich: gwarancja jakości (20%), przekątna wyświetlacza powyżej 12 cali (10 %), 2 dodatkowe zasobniki (10%).
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
biletomat
Leszno

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....