TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Łódź zagęszcza komunikację. Od 14 września
TransInfo.pl - Opublikowano: 10.09.2020 12:00:19
Łódź zagęszcza komunikację. Od 14 września; fot. MPK Lódź / FB

Od poniedziałku 14 września w Łodzi zmienią się rozkłady jazdy 36 linii autobusowych. Pojazdy kursować będą z częstotliwością sprzed epidemii - poinformował w czwartek, 10 września, PAP łódzki magistrat.

Jak podkreśla Jolanta Baranowska z biura rzecznika prasowego Urzędu Miasta Łodzi, stale sprawdzana jest liczba pasażerów w pojazdach i trwa obserwacja funkcjonowania komunikacji miejskiej.

Komunikacyjny poniedziałek

-"Aby zapewnić odpowiednią liczbę miejsc i bezproblemowe dojazdy do szkoły czy pracy, zwiększamy od poniedziałku liczbę kursów na sporej części linii autobusowych" - mówi.

Od poniedziałku 14 września więcej kursów realizowanych będzie na liniach: 50A, 50B, 50C, 51A, 51B, 54A, 54B, 54C, 54D, 56, 66, 71A, 71B, 74A, 74B, 78, 82A, 82B, 84A, 84B, 90A, 90B, 90C, 92A, 92B, 94, 97A, 97B, N1A, N1B, N4A, N4B, N4C, N5A, N5B i Z41.

Magistrat przypomina również, że od początku września funkcjonuje rozkład jazdy sprzed wakacji ze zwiększoną częstotliwością, 7,5 minutową, na liniach tramwajowych nr 2, 3, 8, 10, 11 oraz autobusowych - 69, 70 i 81.

Z kolei od 1 października wróci na trasę linia tramwajowa nr 16, będąca wzmocnieniem połączeń do kampusu Politechniki Łódzkiej, oraz kursowanie wznowi linia nocna N4C do Pabianic.

"Również z początkiem października linia autobusowa nr 96 ponownie będzie kursować w dni robocze w wariantach 96A z Teofilowa do pętli Widzew Stadion i 96B z Teofilowa na osiedle Janów, a w weekendy jako 96C z Teofilowa przez ul. Niciarnianą i Widzewską na Janów" - informuje Baranowska.

Autobusy w dni robocze kursować będą co 7,5 minuty. Ponadto od początku października, linia autobusowa 75 nie będzie kursowała w wariancie C, a zamiast tego będzie więcej kursów na całej trasie w wariantach A i B.

Zmiany pojawią się również na linii autobusowej nr 89, która w sobotę 12 września wróci na swoją stałą trasę przez ul. Okulickiego. Trasa linii nr 89 przebiegać będzie - od pętli przy cmentarzu przy ul. Szczecińskiej ulicami: Szczecińską, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Traktorową, Aleksandrowską, Woronicza, Helską, Brukową, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Włókniarzy, 11 listopada, Okulickiego, Zgierską, Świtezianki, Sikorskiego, Nastrojową do pętli na pl. Słonecznym. Z powrotem z pętli na pl. Słonecznym ulicami: Nastrojową, Świtezianki, Zgierską, Okulickiego, 11 listopada, Włókniarzy, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Brukową, Aleksandrowska, Traktorową, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Szczecińską do pętli przy cmentarzu przy ul. Szczecińskiej. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rozkład
Łódź

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....