TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

MPK Tarnów chce zintegrować się informacyjnie z koleją
TransInfo.pl - Opublikowano: 21.08.2018 15:30:14
MPK Tarnów chce zintegrować się informacyjnie z koleją

MPK w Tarnowie zależy na poprawie jakości komunikacji miejskiej. Po inwestycji w nowy tabor autobusowy, ekrany LCD w autobusach, czy monitoring z rozpoznawaniem twarzy. Teraz przyszedł czas na interaktywną informację pasażerską, tj. integrację systemów PKP - MPK.

Przewoźnik zdecydował się znaleźć wykonawcę na to zadanie w formie zapytania ofertowego. Przedmiot zamówienia ma zostać sfinansowany ze środków pozyskanych z Unii Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Inwestycja powinna być zrealizowana w okresie od 2 listopada do 30 listopada.

Zadania dla wykonawcy

Przedmiotem zamówienia ma być integracja systemów informacji pasażerskiej w komunikacji miejskiej z systemami Przewozów Regionalnych i PKP, połączona z prezentacją rozkładów jazdy przewoźników kolejowych na monitorach LCD zamontowanych w autobusach komunikacji miejskiej w Tarnowie. Zamówienie obejmuje również zakup pakietu oprogramowania aktualizacyjnego, zapewniającego integrację informacji prezentowanej na monitorach podsufitowych 22 calowych w autobusach MPK, z informacją dotyczącą taboru, przewoźników i rozkładu jazdy pociągów przejeżdżających przez dworzec PKP w Tarnowie. Ponadto, zakres prac do wykonania obejmuje:

  • - przygotowanie modułu interfejsu umożliwiającego zamawiającemu wprowadzenie danych pociągów, przewoźników i rozkładów jazdy dla dworca PKP w Tarnowie,

  • - integrację plików kolejowego rozkładu jazdy z danymi przekazywanymi bezprzewodowo, łączem WiFi do autobusów MPK,

  • - integrację oprogramowania systemu pokładowego w autobusach, celem zapewnienia wyświetlania informacji MPK i PKP,

  • - w okresie gwarancji zapewnienie 30 godzin prac programistycznych na potrzeby rozwoju dostarczonego oprogramowania aplikacyjnego na wniosek zamawiającego.

Integracja systemów w praktyce

Na wszystkich liniach MPK Tarnów przebiegających w okolicy dworca kolejowego pasażerowie będą informowani w autobusach o kursowaniu pociągów przewoźników kolejowych. Informacja prezentowana na tablicach LCD musi uwzględnić zarówno obecnie prezentowane informacje kursowe MPK w Tarnowie jak i przygotowane nowe plansze informacyjne kolejowe (zawierające aktualne informacje pozyskane z wprowadzonych do interfejsu rozkładów jazdy pociągów przewoźników PKP Intercity, Przewozów Regionalnych, Kolei Małopolskich przejeżdżających przez dworzec w Tarnowie). Monitory LCD w autobusach, które będą znajdowały się w okolicy przystanków w pobliżu dworca kolejowego pokażą tzw. "ekran kolejowy" – tj. obszar 2/3 ekranu LCD – gdzie powinny być prezentowane wszystkie przyjazdy pociągów w horyzoncie do 30 minut od bieżącego czasu oraz odjazdy w horyzoncie do 1 godziny od aktualnego czasu. "Ekran kolejowy" ma wyświetlać się gdy autobus znajdzie się już na 3 przystanki przed dworcem. Ekran kolejowy ma być wyświetlany naprzemiennie z ekranem podstawowym co 15 sekund.

Warunki zapytania ofertowego

Otwarcie ofert nastąpi 28 sierpnia. Jedynym kryterium oceny ofert jest cena.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
informacja
integracja
MPK Tarnów
kolej

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....