TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Nowa edycja Gdańskiej Karty Turysty
- Opublikowano: 30.04.2019 14:23:39
Nowa edycja Gdańskiej Karty Turysty

Zgodnie z niepisaną tradycją, wraz z rozpoczęciem majówki, do rąk turystów trafia nowa oferta Karty Turysty. W ramach tegorocznej edycji, turyści mają do wyboru trzy pakiety: Pakiet Zwiedzanie, Pakiet Rodzina & Zabawa oraz Pakiet Komunikacja.

Ten pierwszy - Pakiet Zwiedzanie, umożliwia bezpłatne wejścia do ponad 20 atrakcji turystycznych, i niezmiennie od kilku lat cieszy się największą popularnością wśród kupujących.

Pakiet Rodzina & Zabawa to z kolei propozycja dla całych rodzin, dla których wybrano specjalne obiekty i usługi im dedykowane.

Oba warianty dostępne są w trzech przedziałach czasowych, tj. 24h, 48h i 72h. Ostatni z wymienionych pakietów, Pakiet Komunikacja z Biletem Metropolitalnym, to opcja dla osób planujących regularne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej w Trójmieście. Warto dodać, że użytkownicy Pakietu Zwiedzanie i Pakietu Rodzina & Zabawa także mogą skorzystać z Biletu Metropolitalnego, doładowując go do swoich kart.

Po raz pierwszy w ofercie Karty Turysty znajdzie się Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku.

– Bardzo cieszy nas fakt, iż do grona partnerów naszego projektu dołączył kolejny oddział Muzeum Gdańska. Dzięki temu, za pośrednictwem Karty aż 22 atrakcje turystyczne oferują turystom bezpłatne wejście w ramach poszczególnych pakietów – mówi Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Z innych nowości, dostępnych już od początku maja, warto wymienić zwiedzanie Gdańska z perspektywy piętrowych autobusów globalnej marki Citysightseeing Hop-On Hop-Off, rejsy Holiday Boat Gdańsk czy codzienne wycieczki rowerowe oferowane przez Poland by Locals.

To jednak nie wszystko... Gdańska Organizacja Turystyczna w kolejnych tygodniach wprowadzi nowe funkcjonalności w ramach Karty Turysty. W czerwcu turyści będą mogli korzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej, która będzie alternatywą dla tradycyjnych kart. Kart, których najnowsza szata graficzna będzie nawiązywała do 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 r. oraz do 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. W ofercie pojawi się także drugi wariant Pakietu Komunikacja z biletem na środki transportu publicznego w obrębie tylko Gdańska, a w ramach wszystkich pakietów turyści zyskają możliwość podziwiania uroków Gdańska z wysokości tarasu widokowego w biurowcu Olivia Star (wysokiego na 156 metrów!).

Gdzie można nabyć Kartę Turysty? W punktach Informacji Turystycznej w Gdańsku, w kilkunastu hotelach partnerskich oraz w portalu sprzedażowym www.kartaturysty.visitgdansk.com.

Wszystkie te elementy składają się na oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancję udanego spędzenia czasu w Gdańsku!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....