TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

smartLublin - mobilny przewodnik po mieście
ZTM LUBLIN - Opublikowano: 30.12.2014 01:11:10
smartLublin - mobilny przewodnik po mieście
Zaplanuj trasę komunikacją miejską w Luiblinie. Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami kulturalnymi. Dowiedz się jakie zabytki i atrakcje możesz zobaczyć w tym mieście. Te i inne funkcje zapewnia nowa aplikacja mobilna smartLublin, którą można bezpłatnie pobierać i instalować na telefonach. Ma ona przybliżyć miasto mieszkańcom, a przede wszystkim turystom i umożliwić im łatwe poruszanie się po Lublinie. Dzięki przewodnikowi, który mieści się w każdej kieszeni, można poznać nasze miasto w zupełnie nowy sposób. Można sprawdzić najciekawsze miejsca w Lublinie oraz poznać ich historię. Aplikacja zawiera również najważniejsze informacje, które zawsze warto mieć pod ręką –takie jak przydatne telefony czy aktualne wydarzenia kulturalne w mieście, które można dodać do własnego kalendarza. Mobilny przewodnik zawiera również rozkłady jazdy komunikacji miejskiej oraz możliwość wyszukiwania połączeń. Przewodnik podzielony został na sześć działów: \'kalendarz imprez\', \'zabytki i atrakcje\', \'przydatne telefony\', \'komunikacja miejska\', \'trasy\', \'o Lublinie\' i zakładkę \'o projekcie\'.Oprogramowanie skierowane jest do użytkowników telefonów z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, tj. Android i iOS. Aplikację można pobrać za darmo.  Treści aplikacji dostępne są także w języku angielski, a docelowo będą również w j. ukraińskim. Biorąc pod uwagę dużą ilość treści oraz danych, którymi dysponuje aplikacja, zachęcamy użytkowników do zgłaszania uwag w zakresie poprawności jej działania. Interesuje nas opinia na temat czytelności informacji, funkcjonalności, czy wizualizacji graficznej wyświetlanych informacji. Wszelkie uwagi w kwestii aplikacji smartLublin prosimy nadsyłać na adres e-mailowy: ztm@ztm.lublin.eu. Aplikacja powstała w ramach promocji projektu \'Zintegrowany System Miejskiego Transportu Publicznego w Lublinie\' współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 –2013, Działanie: III.1 Systemy miejskiego transportu zbiorowego. Oprogramowanie jest dostępne tutaj oraz w sklepach Google Play i App Store.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Lublin
Lublin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....