TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Sochaczew z przetargiem na SDIP
TransInfo.pl - Opublikowano: 23.07.2019 18:30:42
Sochaczew z przetargiem na SDIP

Gmina Miasto Sochaczew zaprosiła wykonawców do złożenia ofert w przetargu nieograniczonym na dostawę i montaż tablic przystankowych dwustronnych dynamicznego rozkładu jazdy wraz z konstrukcjami wsporczymi w ramach realizacji projektu pod nazwą: "Sochaczewski Eko-bus".

Przypomnijmy, że jednocześnie trwa przetarg na dostawę i montaż biletomatów stacjonarnych (szerzej o tym pisaliśmy tutaj). Zamawiający na realizację zamówienia planuje uzyskać dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Mazowieckiego na lata 2014- 2020. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to nowe tablice pojawią się w Sochaczewie do końca października.

Zakres zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zadanie polegające na dostawie, zainstalowaniu i uruchomieniu pięciu tablic przystankowych dwustronnych dynamicznego rozkładu jazdy wraz z konstrukcjami wsporczymi we wskazanych przez miasto lokalizacjach. Zakres prac obejmuje montaż słupa na fundamencie betonowym, montaż tablicy informacji pasażerskiej, wykonanie kanalizacji kablowej od studni kanalizacji systemowej do podstawy konstrukcji masztu, montaż kabla zasilającego od szafki zasilająco-pomiarowej do tablicy informacji pasażerskiej. Wykonawca zrealizuje wszystkie prace niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia, w tym m.in. przygotowanie terenu pod budowę oraz zagospodarowanie placu budowy.

Gdzie nowe tablice?

Pięć nowych tablic SDIP ma pojawić się na następujących przystankach: Dworzec PKP 02, Plac Kościuszki 01, Chodaków Okrąglak 01, Traugutta k/Parku 02, Szpital 01.

Do Sochaczewa mają zostać dostarczone tablice dwustronne, wyświetlające informacje o godzinie odjazdu najbliższych kursów linii autobusowych w oparciu o informacje z systemu dyspozytorskiego funkcjonującego w ZKM Sochaczew oraz informacje rozkładowe w przypadku braku połączenia z serwerem. Mają one być wykonane z modułów zawierających diody RGB w kolorze bursztynowym. Tablice będą współpracować z systemem monitorowania i zarządzania komunikacja miejską pracującego w oparciu o technologie GPS i MGS/GPRS używanym przez ZKM Sochaczew.

System ten służy do obliczania czasu przyjazdu autobusu na przystanek na podstawie nadajników GPS/GSM zamontowanych w autobusach. Na tablicach znajdzie się pole przeznaczone na prezentacje danych, które powinno pozwalać na przedstawienie informacji o 4-5 najbliższych odjazdach (dla numeru linii, nazwy kierunku lub jego skrótu i czasu lub godziny odjazdu). Tablice powinny posiadać dodatkową linię zapewniającą wyświetlanie komunikatów tekstowych dyspozytora. Przy braku takich komunikatów linia ta będzie pokazywała informacje o odjeździe kolejnego pojazdu.

Standardowo tablice będą pokazywały również aktualny czas. Tablice winna być wyposażone w moduł syntezatora mowy w języku polskim, pozwalający na odczyt wyświetlanych w polu informacyjnym treści na żądanie – poprzez naciśnięcie przycisku. Po wciśnięciu przycisku odczytywany będzie aktualny czas oraz informacje z panelu rozkładu jazdy (czas odjazdu z przystanku w minutach) oraz z panelu informacyjnego.

Warunki przetargu

Miasto czeka na oferty od wykonawców do dnia 25 lipca. Oferty będą oceniane z uwzględnieniem dwóch kryteriów: ceny (60%), gwarancji jakości i rękojmi (40%).
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
SDIP
Sochaczew

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....