TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Tarnów chce mieć ekrany LCD we wszystkich autobusach
TransInfo.pl - Opublikowano: 05.07.2018 13:00:45
Tarnów chce mieć ekrany LCD we wszystkich autobusach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Tarnowie poszukuje wykonawcy na dostawę wraz z usługą montażu wewnętrznych tablic informacyjnych LCD do 55 autobusów.

W tym celu zamawiający zdecydował się na formę zapytania ofertowego w trybie zasady konkurencyjności. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Dotyczy ono większego projektu pod nazwą: "Poprawa jakości komunikacji miejskiej na obszarze działania Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie".

Zamawiający wymaga realizacji zamówienia w terminie od 17 września, kiedy zostaną wykonawcy udostępnione autobusy, do 16 października. Dodatkowo wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia na okres minimum 36 miesięcy liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ostatecznego. W ramach gwarancji wykonawca będzie zobowiązany do usunięcia wad i usterek w zamontowanych tablicach w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

Przypomnijmy przy okazji, że 21 czerwca odbyło się oficjalne przekazanie nowych autobusów marki Scania dla MPK Tarnów (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). Wszystkie nowo zakupione pojazdy posiadają już zamontowane ekrany LCD z informacją pasażerską. Oznacza to, że po realizacji zamówienia na dostawę 55 nowych tablic, cały tabor MPK będzie wyposażony w takie udogodnienia.

Jakie tablice?

Wykonawca, który wygra to zamówienie dostarczy i zamontuje w autobusach 55 tablic LCD jednostronnych, podświetlanych w technologii LED, o przekątnej od 21 do 23 cali i rozdzielczości minimum 1920 x 1080. Mają one zostać umieszczone w osi podłużnej autobusów, pod sufitem, w miejscu i sposób zapewniający dobrą widoczność dla pasażerów. W każdym autobusie ma być zamontowana 1 tablica. Ekrany LCD będą wyświetlały takie informacje jak: oznaczenie linii, przystanek docelowy, przebieg trasy (ulic z przystankami), aktualny czas i data, czas pozostały do odjazdu autobusu z przystanku końcowego, informacja o bieżącym przystanku (przed dojazdem do niego), informacja o następnym przystanku (po odjeździe z bieżącego przystanku), napis STOP w przypadku naciśnięcia przez pasażera przycisku "na żądanie". Informacje te mają znaleźć się w górnej części ekranu. W dolnej zaś – zostanie wyświetlona mapa z aktualnym położeniem autobusu, na podstawie danych o bieżącej pozycji GPS, przekazanych z komputera pokładowego, a także pojawi się tam informacja o następnych przystankach. Całość uzupełni logo przewoźnika. Tablice mają być wyposażone w układ automatycznej regulacji podświetlenia, w zależności od oświetlenia wewnętrznego. Wykonawca musi zapewnić kompatybilność tablic z aktualnie użytkowanym SIP i komputerem pokładowym, który dostarczył R&G Plus.

Warunki zapytania ofertowego

Wykonawcy zainteresowani zamówieniem mogą składać swoje propozycje do 12 lipca. Wówczas nastąpi otwarcie ofert. Zamawiający przewidział jedno kryterium oceny ofert – tj. cenę.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
informacja
MPK Tarnów

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....