TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Uber wjeżdża do Krakowa
UBER - Opublikowano: 21.04.2015 12:51:32 1 komentarz
Uber wjeżdża do Krakowa

16 kwietnia Uber uruchomił usługę wspólnych przejazdów uberPOP w Krakowie, dzięki czemu krakowanie będą mogli korzystać z nowoczesnych, inteligentnych usług transportowych. Kraków jest drugim po Warszawie miastem w Polsce, w którym można korzystać z tej usługi. Po sukcesie usługi uberPOP w wielu innych państwach Europy Uber udostępnia krakowianom swój program do wspólnych przejazdów zapewniając zarówno kierowcom, jak i pasażerom większe możliwości wyboru.  Innowacyjna platforma firmy Uber za dotknięciem ekranu, w czasie rzeczywistym, łączy kierowców i pasażerów. Bez względu na to, czy idziesz do pracy czy wychodzisz z przyjaciółmi, uberPOP zapewnia niedrogi, bezpieczny i niezawodny sposób poruszania się po całym mieście. Dzięki uberPOP kierowcy zarejestrowani na platformie mogą lepiej wykorzystywać swoje samochody, jednocześnie przyczyniając się do usprawnienia transportu publicznego w Krakowie.

W Warszawie, gdzie Uber rozpoczął w sierpniu 2014r., uberPOP zebrał od użytkowników bardzo pozytywne recenzje. Wraz z premierą tej usługi w Krakowie firma ma nadzieję stworzyć efektywną platformę do obsługi wspólnych przejazdów, która przyczyni się do lepszego wykorzystania samochodów. W stolicy Małopolski jest ponad 285 000 samochodów, które są używane średnio tylko przez godzinę dziennie, wioząc przeciętnie zaledwie 1,3 osoby. Wspólne przejazdy oznaczają, że ta sama liczba przejazdów mogłaby zostać zrealizowana przez 122 000 samochodów, które tym samym byłyby lepiej wykorzystywane. Dzięki przyjaznemu i niezawodnemu uzupełnieniu istniejącej oferty transportowej możemy jednocześnie usprawnić transport publiczny w Krakowie, zmniejszyć korki oraz pozytywnie wpłynąć na środowisko.

Patrick Studener odpowiedzialny za rozwój działalności firmy Uber w Europie Środkowowschodniej powiedział: - ?Bardzo się cieszymy z uruchomienia platformy uberPOP w Krakowie. Dzięki niej mieszkańcy uzyskają dostęp do niedrogich, łatwych i elastycznych metod bezpiecznego poruszania się po mieście". uberPOP ma nie tylko ułatwić mieszkańcom Krakowa poruszanie się po mieście, ale również zapewnić im dostęp do niewykorzystywanych pojazdów osobowych. Ta metoda wykorzystania samochodów, które i tak znajdują się na drogach, pomaga również zmniejszyć natężenie ruchu i obciążenie infrastruktury drogowej w zatłoczonych miastach.  uberPOP jest częścią rewolucji w transporcie miejskim. Ta nowa, wspaniała platforma zmienia sposób poruszania się po mieście i kształtuje przyszłość postępowych miast europejskich. Uważamy, że w przyszłości będziemy mniej korzystać z własnych samochodów, za to dzięki wspólnym przejazdom będą one bardziej efektywnie wykorzystywane, a ich negatywny wpływ na środowisko zostanie znacznie ograniczony? - dodał Patrick Studener.

uberPOP jest platformą technologiczną, która w czasie rzeczywistym łączy użytkowników aplikacji z kierowcami. Za dotknięciem ekranu można skorzystać z bezpiecznych i niezawodnych przejazdów po niskich kosztach. Aplikacja Uber jest dostępna na wszystkie smartfony z systemami iOS i Android. Żeby skorzystać z przejazdu wystarczy pobrać aplikację, założyć konto i dotknąć ekranu. Uber zapewnia niezrównane bezpieczeństwo podając pasażerowi zdjęcie, imię i nazwisko kierowcy oraz numer rejestracyjny samochodu, a także umożliwiając obserwowanie na mapie położenia samochodu w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą na żywo obserwować trasę przejazdu na mapie, mogą też wysłać ją przyjaciołom lub bliskim, dzięki czemu również oni będą mogli śledzić trasę przejazdu, aby się upewnić, że pasażer dotrze do celu bezpiecznie. Wszyscy kierowcy zarejestrowani na platformie uberPOP posiadają prawo jazdy zweryfikowane przez Uber przed aktywowaniem ich kont. Ponadto kierowcy muszą mieć ukończone 21 lat, muszą mieć ważne ubezpieczenie i zaświadczenie o niekaralności oraz własny pojazd.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Uber
carsharing
Kraków
  • Piottr – 22.04.2015

    Tu powinien być czerwony baner: UWAGA ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....