TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Wchodzi Stargardzka Karta Mieszkańca z tańszymi biletami MPK
TransInfo.pl - Opublikowano: 16.12.2019 13:30:52
Wchodzi Stargardzka Karta Mieszkańca z tańszymi biletami MPK

Tylko 40 zł za bilet miesięczny (20 zł ulgowy) na przejazdy autobusami MPK, 15 zł za bilet do kina SCK w niedzielę i jedyne 32 zł za cztery wejścia na basen OSiR. Poza tym pierwszeństwo w korzystaniu z miejskich usług, m.in. przy przyjmowaniu dzieci do żłobka, przedszkoli i szkół.

To tylko część korzyści, z których już od lutego będą mogły korzystać osoby rozliczające PIT w Stargardzie.

Stargardzka Karta Mieszkańca

Od połowy stycznia dostępna będzie Stargardzka Karta Mieszkańca. Posiadając ją udowadniamy swój wkład w rozwój Stargardu. Dzięki SKM osoby rozliczające PIT w Stargardzie będą mogły korzystać taniej z wielu miejskich usług. Bilety miesięczne MPK dla posiadaczy SKM będą tańsze o połowę. Kupno karnetu na zajęcia na basenie to oszczędność nawet 30 zł. Dużo taniej będzie też na lodowisku. Obniżka cen dotyczy również biletów i karnetów wstępu na mecze Błękitnych i PGE Spójni. Rodziców na pewno usatysfakcjonuje fakt, że warunkiem przyjęcia dzieci do żłobka i przedszkola będzie posiadanie karty mieszkańca. Spowoduje to, że miejsca staną się dostępne w pierwszej kolejności dla opiekunów ze Stargardu. Dla wygody do wyboru będzie tradycyjna plastikowa karta lub aplikacja mobilna.

-"Wprowadzamy kolejne ułatwienie dla mieszkańców. Dobry i tańszy dostęp do miejskich usług ma być zarezerwowany właśnie dla nich. Chcemy docenić tych, którzy płacąc podatek dochodowy w Stargardzie, przyczyniają się do jego rozwoju. Mechanizm jest bardzo prosty. Korzystanie z coraz lepszej bazy wychowawczej i edukacyjnej, oferty kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej ma być zapewnione przede wszystkim stargardzianom. W ten sposób zachęcamy też ludzi spoza do podjęcia decyzji o zamieszkaniu w naszym mieście – mówi Rafał Zając, prezydent Stargardu.

Pakiet rabatów i promocji ma być aktualizowany na bieżąco. W programie udział będą brały też podmioty prywatne, takie jak punkty usługowe, sklepy i restauracje.

Od stycznia

Pierwsze SKM do rąk mieszkańców trafią w styczniu. Już teraz warto pamiętać, że żeby dostać kartę trzeba będzie pokazać swój PIT. Wypełniając formularz zeznania podatkowego należy wpisać dwie istotne informacje:

- miejsce zamieszkania w Stargardzie,

- Urząd Skarbowy w Stargardzie jako właściwy do rozliczenia.

Dokładny regulamin, formularze do pobrania i wykaz zniżek oraz korzyści będą dostępne w styczniu na stronach: www.stargard.pl i www.stargardvita.pl. Informacje znajdą się też w "Stargardzkim Informatorze Samorządowym". Wtedy też w Ratuszu na Rynku Staromiejskim (pokoje nr 2, 13 i 14) i w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. Czarnieckiego) będzie można złożyć wniosek o wydanie karty.

Jak podkreśla miasto, kata mieszkańca będzie powodowała, że dobry i tańszy dostęp do miejskich usług będą mieli wyłącznie mieszkańcy. Karta ma nagradzać tych, którzy podatkowo określili się w Stargardzie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
karta
bilet
Stargard

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....