TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Wesprzyj turystykę ZmienTerminNieOdwoluj
TransInfo.pl - Opublikowano: 26.03.2020 11:30:10
Wesprzyj turystykę ZmienTerminNieOdwoluj

Przyłączamy się akcji pomocowej pod hasłem #ZmienTerminNieOdwoluj. To inicjatywa branży turystycznej, dla której obecna sytuacja jest szczególnie dotkliwa.

Koronawirus kiedyś przeminie, a wraz z tym nastąpi powrót do codzienności. Żeby jednak dla wszystkich mogła ona wyglądać tak, jak wcześniej, potrzebne jest wsparcie każdego z osobna.

Dlatego ruszyła kolejna akcja pomocowa pod hasłem #ZmienTerminNieOdwoluj. To inicjatywa branży turystycznej, dla której obecna sytuacja jest szczególnie dotkliwa. Można pomóc w bardzo prosty sposób – wystarczy przełożyć dokonaną wcześniej rezerwację na inny termin.

Cała Polska

Akcję #ZmienTerminNieOdwoluj zapoczątkowali właściciele lokalnych biznesów związanych z turystyką w całej Polsce. Jej idea jest prosta.

Jeżeli ktoś zarezerwował w ostatnim czasie wycieczkę, pobyt w hotelu czy stolik w restauracji, nie musi z tego rezygnować. Wystarczy skontaktować się z miejscem, w którym dokonywało się rezerwacji i poprosić o zmianę terminu.

To tak niewiele, a może bardzo dużo.

Akcję #ZmienTerminNieOdwoluj wspierają także: Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Rozwoju.

POT wspiera akcję

Polska Organizacja Turystyczna wspiera akcję "Nie odwołuj podróży, zmień termin. Wspierajmy turystykę! – poinformowała w poniedziałek w komunikacie organizacja.

POT zauważyła, że branża turystyczna jest "bez wątpienia" jedną z tych, która jako pierwsza ucierpiała z powodu rozszerzania się pandemii koronawirusa (SARS-Cov-2).

"Jeżeli dokonali Państwo w ostatnim czasie rezerwacji podróży, pobytu czy stolika w restauracji, to nie odwołujcie ich proszę. Jeżeli nie możesz teraz wyjechać, to skontaktujcie się proszę z podmiotem, u którego dokonywaliście rezerwacji i poproś o zmianę terminu" – powiedział cytowany w komunikacie wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy. Jak dodał, dzięki temu "będziecie mogli Państwo być pewni, że nie stracicie swoich pieniędzy, a branża turystyczna dostanie konkretne zapewnienie, że klienci wrócą do niej po zakończeniu kryzysu".

Z informacji POT wynika, że do akcji włączyło się już wiele podmiotów, w tym m.in. największy polski tour operator Itaka, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Harmony Polish Hotels, Krakowska Izba Turystyki, Forum Branży Eventowej FBE, Nocowanie.pl, PKS Polonus czy Polski Holding Hotelowy.

Według szefa Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorgha Mariana Cristescu'ego to wyjątkowa koncepcja, która stwarza możliwość zarówno dla turystów, którzy zyskują pewność, że nie stracą zainwestowanych pieniędzy, a branży turystycznej pomoże to utrzymać płynność finansową po zakończeniu kryzysu.

Organizacja poinformowała, że akcja jest promowana także za granicą. W jej promocję włączyły się wszystkie zagraniczne ośrodki POT działają one bowiem na rynkach, z których przyjeżdża większość turystów zagranicznych odwiedzających Polskę. "Za granicą w mediach społecznościowych będzie używany hashtag #PolandDontCancelPostpone" – czytamy w komunikacie. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
akcja
turystyka

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....