TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Wymyśl hasło promujące KKM. I wygraj
TransInfo,pl - Opublikowano: 22.09.2017 17:58:02 3 komentarze
Wymyśl hasło promujące KKM. I wygraj

Przypominamy o konkursie firmy Mobilis na najlepsze hasło promujące Komunikację Miejską w Krakowie. Propozycje można nadsyłać można do 27 września.

Wymyślone hasła, zawierające słowa, które pojawiły się na ekranach LCD wewnątrz autobusów obsługiwanych przez Mobilis, nadsyłać można do 27 września 2017 roku. Na zwycięzców czekają darmowe bilety okresowe na przejazdy. Nagrodą pocieszenia są funkcjonalne przenośne ładowarki.

Konkurs organizowany jest przez firmę Mobilis, niezależnego operatora obsługującego Komunikację Miejską w Krakowie, przy współpracy z Zarządem Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie oraz spółką Renoma.

W rywalizacji i zabawie słowem uczestniczyć mogą wszystkie osoby, którym bliska jest komunikacja miejska. Mieszkańcy Krakowa, turyści, pasażerowie i miłośnicy transportu zbiorowego mają okazję, by wykazać się błyskotliwością i inwencją twórczą. Konkurs polega na wymyśleniu najlepszego hasła promującego Komunikację Miejską w Krakowie. Hasło powinno zawierać jak najwięcej "Słów dnia", które w trakcie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (16-22 września) pojawiają się codziennie na ekranach multimedialnych wewnątrz autobusów obsługiwanych przez firmę Mobilis.

Rola DBS

– Dzień bez Samochodu to ostatni dzień, kiedy na ekranach multimedialnych wewnątrz autobusów Mobilis pojawiać się będą tzw. Słowa dnia, takie jak np. pasażer, zrównoważony, wspólnie czy ekologiczny. To jednak nie koniec naszej zabawy i konkursu. Do przyszłej środy, czyli 27 września włącznie, czekamy na zgłoszenia mailowe z najciekawszymi i najbardziej oryginalnymi hasłami promującymi transport zbiorowy w Krakowie. Z kolei od soboty 23 września pełną listę "Słów dnia", które wykorzystać można przy układaniu haseł, Pasażerowie znajdą także na naszej stronie internetowej – Paweł Paruch, Kierownik Zajezdni Kraków w Mobilis Sp. z o.o.

Zwycięzcy konkursu, którzy ułożą najlepsze hasło promujące transport zbiorowy, otrzymają cenne nagrody – bilety okresowe na przejazdy komunikacją miejską. Nagrodą pocieszenia są z kolei przenośne ładowarki (powerbanki).

Stworzone przez Pasażerów hasła nadsyłać można do 27 września 2017 roku, do godziny 23:59, na adres mailowy: konkurs@mobilis.pl. Przy ocenie haseł brane będą pod uwagę: ich błyskotliwość, oryginalność oraz spójność z wizją rozwoju Komunikacji Miejskiej w Krakowie, a także wykorzystanie jak największej liczby "Słów dnia", które wyemitowane zostały na ekranach autobusów w trakcie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Formę gramatyczną "Słów dnia" można dowolnie modyfikować i dostosowywać do treści układanych haseł. W skład Jury konkursu wchodzić będą przedstawiciele firmy Mobilis, Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie oraz spółki Renoma.

Szczegółowe informacje o Konkursie można znaleźć na stronie: http://www.mobilis.pl/komunikaty/uwaga-konkurs-badz-kreatywny-promuj-komunikacje-w-krakowie.htmlSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
Mobilis
ZIKiT Kraków
 • Tomek – 23.09.2017

  Chyba promujące KMK, a nie KKM. KKM to Krakowska Karta Miejska ☺️

 • Ursus propaganda – 23.09.2017

  Co to za obrzydliwa propaganda Ursusa, czy Transinfo jest skorumpowane przez lubelskich wizjonerów? To oburzające.

 • Mośkovium – 27.09.2017

  To jest AMZ pajacu

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....