TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ZTM zamawia 50 milionów biletów
TransInfo.pl - Opublikowano: 08.11.2019 15:30:10
ZTM zamawia 50 milionów biletów ; fot. ZTM

Niedawno pisaliśmy jak ZTM Warszawa ogłaszał przetarg na dostawę 120 milionów biletów do metra. Teraz zapas biletów chce mieć też Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach i w tym celu ogłosił przetarg na usługi druku i dostawy 50 mln sztuk biletów jednorazowych/krótkookresowych oraz średniookresowych komunikacji miejskiej.

ZTM zastrzegł jednak możliwość zmniejszenia realizacji przedmiotu zamówienia, które nie może przekroczyć 20%. Usługi druku i dostawy biletów realizowane będą w okresie 18 miesięcy od chwili zawarcia umowy.

Wymagania dla biletów

Bilety drukowane będą na papierze dostarczonym przez ZTM (na arkuszach o wymiarach 610 x 860 mm). Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia będzie miał prawo określić nowe wzory biletów i okresowo je zmieniać. Przy każdorazowej zmianie wzorów biletów (szaty graficznej biletów, nominału itp.) wykonawca opracuje specimeny w liczbie 20 sztuk każdego nominału biletu, który uległ zmianie. Liczba wydrukowanych biletów na jednym arkuszu powierzonego papieru ze znakiem wodnym powinna wynieść nie mniej niż 192 sztuki.

Bilety jednorazowe/krótkookresowe oraz średniookresowe mają mieć wymiar: 7,5 cm x 3,5 cm. Każdy bilet powinien posiadać elementy zabezpieczające takie jak: numer świecący w UV, mikrodruk o treści wskazanej przez ZTM, ornament na awersie biletu, gilosz na rewersie biletu, hologram o wymiarach 8 x 6,3 mm, farbę termiczną. Ponadto, zabezpieczenie biletów ma zostać zapewnione poprzez hologram typu "Hot stamping", ze znakiem zastrzeżonym tylko i wyłącznie dla ZTM.

Dostawy w partiach

Zamawiający wymaga, aby bilety dostarczane były sukcesywnie przez cały okres trwania umowy do magazynu zamawiającego zlokalizowanego w biurze ZTM. Transport musi być chroniony przez wyspecjalizowaną firmę. Przedmiot zamówienia dostarczany będzie w partiach, których wielkość uzależniona będzie od bieżącego zapotrzebowania zamawiającego na bilety.

Bilety powinny być klejone w bloczkach po 100 sztuk, umieszczonych w tzw. opakowaniu zbiorczym po 100 bloczków. Każdorazowa partia biletów powinna być dostarczona w paczkach, tj. tzw. opakowaniu transportowym, na które składa się 5 opakowań zbiorczych.

Warunki przetargu

ZTM chce otworzyć oferty w dniu 13 listopada. Zamierza je oceniać z uwzględnieniem trzech kryteriów: ceny (60%), terminu wykonania matrycy (20%), terminu druku i dostawy (20%).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
ZTM

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....